Co najbardziej nas wkurza?

Każdego dnia jesteśmy świadkami ludzkich zachowań, które nas irytują, przeszkadzają nam i które chcielibyśmy zwalczyć. Na każdym kroku spotykamy ludzi, którym chcielibyśmy powiedzieć: „Kolego, tak się nie postępuje”.

teraz_senior_gniewNational Geographic Channel postanowił zapytać swoich fanów na portalu Facebook o to, co ich wkurza najbardziej w codziennych sytuacjach, i które z zachowań chcieliby zmienić.

Wśród irytujących zachowań kierowców najbardziej drażni niewłączanie kierunkowskazów. Prawie 1/3 (29 proc.) respondentów wskazało na to zaniedbanie. 25 proc. osób irytuje brak płynności jazdy, a 18 proc. blokowane lewego pasa.

teraz_senior_autostrada

Rozkład głosów był podobny w odpowiedzi na pytanie o sytuacje z miejsca pracy. 31 proc. osób najbardziej nie lubi spoufalania się i przymilania, prawie tyle samo (28 proc.) nie toleruje plotkowania, a 14 proc. zaglądania przez ramię na ekran komputera.

teraz_senior_biuroCiekawe wyniki uzyskano również pytając o irytujące sytuacje, na jakie jesteśmy narażeni w komunikacji miejskiej. Zdecydowanym faworytem był w tej kwestii brak higieny osobistej. Opowiedziało się za tym aż 33 proc. ankietowanych. Kolejne pozycje to wpychanie się do środków transportu zanim opuszczą go wysiadający – 24 proc. i słuchanie muzyki bez słuchawek – 17 proc.

SAMSUNG DIGIMAX A403

(Na podstawie: http://facet.wp.pl/kat,70996,title,To-najbardziej-wkurza-Polakow,wid,17189680,wiadomosc.html#)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *