Maroko

Wyprawę tę planujemy na przełom sierpnia i września. W czasie jej trwania odwiedzimy wspaniałe miasta królewskie: Marrakesz oraz Fez, magiczne Ait Bennadou i Chefchaouen oraz pustynny Warzazat wraz z otaczającymi go gigantycznymi wydmami. Odpoczynek planujemy w okolicy Agadiru.teraz_senior_Maroko

16 odpowiedzi do artykułu “Maroko

  1. Teraz Senior Autor

   Bardzo się cieszymy! Listę uczestników wypraw do Gruzji i Maroka będziemy kompletować wczesną wiosną (marzec, kwiecień). Proszę śledzić naszą stronę.

 1. Renata

  Bardzo proszę o info dot. wyprawy do Maroka / cena,czy singiel ponosi dodatkowy koszt, trasa wyprawy/.Z góry dziękuję. Renata z Legnicy:)

  1. Teraz Senior Autor

   Pani Renato, listę uczestników wyprawy do Maroka będziemy kompletować wczesną wiosną (marzec, kwiecień). Wtedy też będziemy znać przybliżone koszty z tym związane. Prosimy zatem o jeszcze chwilę cierpliwości.

 2. krystyna

  Bardzo się cieszę że jest taka fundacja. Dowiedziałam się o niej nie tak dawno z radia.

  Jestem seniorką bardzo zainteresowaną Państwa podróżami.

  Bardzo chętnie się wybiorę do Maroka lub Gruzji.Pozdrawiam serdecznie. Fajnie że

  jesteście.

  1. Teraz Senior Autor

   Pani Krystyno, dziękujemy za zainteresowanie i miłe słowa! Więcej szczegółów dotyczących wyjazdów podamy wczesną wiosną (marzec, kwiecień).

 3. Kry3tyna

  Witam, Tak bardzo bym chciała do Was dołączyć.Jeśli będzie taka możliwość, proszę o informację. A jak się uda załapać z Wami na wyprawę, będę przeszczęśliwa. Mówią, że marzenia się spełniają…Pozdrawiam cieplutko i b. mocno.
  P.S. Wszystkiego dobrego dla obecnie zwiedzających.

 4. Henryka

  Jestem zainteresowana wyjazdem do Maroka na przełomie sierpnia -wrzesnia .
  Bardzo proszę o wszelkie informacje związane z wyjazdem -świadczenia które wchodza w cenę ,rodzaj wyżywienia ,kategoria hotelu ,termin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *