Przedwyjazdowe spotkanie uczestników wyprawy „Marokańska Mozaika”

W dniu dzisiejszym miało miejsce spotkanie uczestników organizowanej przez naszą Fundację wyprawy do Maroka pt. „Marokańska Mozaika”.

Jego celem było wzajemne poznanie się uczestników, i chociaż tylko ich połowa mogła wziąć w nim udział (niektórych dopadła infekcja, innym utrudnił to kilkusetkilometrowy dystans), to było warto!teraz_Senior_maroko_mapa

Omówiliśmy pokrótce program naszej wyprawy, poinformowaliśmy o orientacyjnych cenach w Maroku i przedstawiliśmy listę rzeczy, o których nie można zapomnieć przy pakowaniu walizki. Zarysowaliśmy zasady marokańskiego savoir vivre’u oraz przestrzegliśmy przed sytuacjami, których powinniśmy unikać w krajach muzułmańskich.  Poruszyliśmy też kwestie bezpieczeństwa podróży oraz profilaktyki zdrowotnej.

Ponadto zapoznaliśmy uczestników z ogólnymi warunkami ubezpieczenia naszej grupy podczas pobytu w Maroku oraz przedyskutowaliśmy wiele innych kwestii, o które Seniorzy pytali.

Pogoda nam dopisała, bo ani słońce ani deszcz nas nie dekoncentrowały. Przedwyjazdowe emocje powoli rosną. To już za 5 tygodni! 🙂

teraz_senior_spotkanie_maroko

2 odpowiedzi do artykułu “Przedwyjazdowe spotkanie uczestników wyprawy „Marokańska Mozaika”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *