Warszawski Dzień Różnorodności

W ubiegłą sobotę 23 maja 2015 roku Fundacja „Teraz Senior” wzięła udział w Warszawskim Dniu Różnorodności. W czasie jego trwania można było poznać różne kultury, zwyczaje i style życia, porozmawiać z oryginalnymi i ciekawymi ludźmi, którzy mieszkają w naszym mieście, a także wziąć udział w warsztatach, pokazach filmów, dyskusjach i zabawach.

IMAG0945

Do swojego punktu informacyjnego na placu Konstytucji nasza Fundacja zapraszała nie tylko Seniorów, ale wszystkich, którzy ciekawi byli naszej działalności. IMAG0951Zachęcał do tego wielki stand z dziewczętami z plemienia Akha z północnego Wietnamu. IMAG0956

Były mapy, galeria zdjęć, okolicznościowe gadżety, rozmowy o pasji podróżowania, a także kącik dla dzieciaków, na które czekały dydaktyczne malowanki.

IMAG0946

Późnym popołudniem w pobliskiej klubokawiarni Mi To poprowadziliśmy dyskusję z udziałem podróżników, którzy swoje podróżowanie na dobre rozpoczęli dopiero na emeryturze. Towarzyszył jej pokaz filmów zrealizowanych przez naszą Fundację podczas kolejnych wypraw.

IMAG0963

A wieczorem wszyscy uczestnicy Warszawskiego Dnia Różnorodności mieli okazję wychylić symboliczną lampkę wina za powodzenie przyszłych edycji WDN. Trzymamy kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *